AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

About us < 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
MissMoonShine
Admin

Data de înscriere : 14/12/2008
Varsta : 23
Localizare : Romania , Cluj - Napoca

MesajSubiect: About us < 3   Dum Dec 14, 2008 8:48 pm

Asa deci..ma cheama Andra poti sami zici Daduka:)) ma rog..am 14 ani Razz Hobbyul meu este desenul si..sa ma joc toata ziua buna-ziua WoW:affraid: asa..culoarea mea preferata este MOV imi place sa ascult muzicaaaaa:X [metal,black metal,rock,j-rock si punk.....imi place sa ma dau cu skateul..imi plac pufuleti/ciocolata..Urasc: guma de sub banca,cocalari,temele....multe...... nu prea imi pasa ce cred altii despre mine...ma rog..cam atat:D

Ultima editare efectuata de catre MissMoonShine in Lun Dec 15, 2008 7:36 pm, editata de 7 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://jrock.topic-zone.com
just the hell girl

MesajSubiect: so me the hell girl   Dum Dec 14, 2008 10:10 pm

Asea deci ... eu ... adik camy ori neko ori hell girl cum va convine ma bn. am 14 ani asc j-rock,rock,metal....culoare preferata se schimba dupa chefu meu ba rosu ba verde ba mov ori roz negru etc. ... hobbyul meu este sa pierd vremea si sa asc muzik dupa mine no muzik no life...si imi place sa cant desi am o voce de sparg geamuri cel putin mie asea mis e pare Razz ... am paru saten desi mam zice ca ii blond da nah ma rog ochi caprui verziu si ea sa ma gandesc Arrow nu mais tiu ce sa scriu id de contact the_angel_of_death18@yahoo.com si merry chirstma ro all Smile) lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
MissMoonShine
Admin

Localizare : Romania , Cluj - Napoca

MesajSubiect: :-w   Dum Dec 14, 2008 10:12 pm

Draga CAMY dak te mai aud ca zici ceva urat de vocea ta te rad in cap! Mad Mad Mad Mad
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://jrock.topic-zone.com
bizzareboy

Varsta : 24

MesajSubiect: Re: About us < 3   Lun Dec 15, 2008 6:39 pm

ce sa zic ......ma numesc cosmin am 15 ani si sunt din campina.....sunt fan anime cred ca de vreun an si cu j-rockul am inceput in vara asta......vocea mea e varza ca si a lui cami......poate mai varza Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: About us < 3   

Sus In jos

About us < 3
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
J-rock maniacs :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: